Михайло Волинець: 300 млн грн виділили на зарплати шахтарям

307 голосів – ЗА!

300 млн грн виділили сьогодні на зарплати шахтарям. Хоча до кінця року зарплатна заборгованість перед гірниками сягне замалим не 3 мільярди.

У парламенті в турборежимі винесений та проголосований проєкт постанови № 6442 про звернення Верховної Ради до Кабінету міністрів щодо виділення коштів з резервного фонду держбюджету на виплату зарплат працівникам державних вугледобувних підприємств…

«Не хотілося б у Новий рік заходити з боргами» – говорить з президії парламенту голова ВР Руслан Стефанчук. Але цілеспрямовано заходять!

На вчорашньому позачерговому засіданні законопроєкт № 5891-1, яким передбачається виділення до кінця року 2,4 млрд грн на розрахунки з шахтарями, стабілізацію роботи держшахт – монобільшість пустила по довгому парламентському колу. Повели себе як злодії, сфальсифікували рішення бюджетного комітету. Картинка вийшла гарною – бо проєкт підтримали. Але не в цілому, як було треба для блага шахтарів, а у першому читанні. Взяли за основу, що означає внесення поправок та розгляд у другому читанні не раніше останньої декади січня 2022. Поки пройде всі бюрократичні процедури – зарплату видадуть у лютому.

До цього «слуги народу» вирішили «працювати в комітетах», по суті йдуть на канікули. І судячи з настроїв у залі засідань, вже взявши квитки до модних курортів, монобільшість на доріжку вчергове кинула шахтарям копійки від зарплатного боргу.

Михайло Волинець, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 грудня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова