Валентин Наливайченко: Вимагаємо відновити справедливість щодо шахтарів!

Учора під парламентом  протестували шахтарі. Вимагали від влади повернути законно зароблені зарплати. На цей місяць борги шахтарям сягнули 2,4 мільярда гривень!

Але, жодної телекамери з журналістом з так званого телеканалу «Рада» ми з ними на вулиці не побачили, і так само жодного шахтаря в парламент не запросили. Люди протестували на холоді увесь день.

Депутатам з президентської  монобільшості байдуже до проблем людей, які важко працюють у шахтах і вимушені були прийти під парламент вимагати свої гроші! Це ж не їхні сім’ї на свята будуть голодні і не їхні діти залишаться без подарунків! Владна монобільшість в парламенті подарувала собі вихідні вже від сьогодні та зібралися відпочивати на дорогих курортах, а шахтарям не сплатили борги по зарплатах. Обманули і кинули людей праці!

Де Справедливість?

Ми з Михайлом Волинцем вимагаємо від президента, який керує монобільшістю в парламенті, скликати позачергове засідання Верховної Ради до Нового року! Повернути депутатів від «Слуги народу» на роботу та проголосувати в цілому за Законопроєкт 5891-1, яким передбачено до кінця 2021 року виділити на погашення заборгованості по зарплатах шахтарям 2,4 млрд гривень.

Ніяких Мальдів та Сейшел для депутатів! Мусите вирішити в парламенті проблему, виділити гроші на погашення заборгованості із  зарплат шахтарям! Зі знущанням з людей пора покінчити раз і назавжди!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Персональний сайт політика, 17 грудня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова