«Батьківщина» пропонує підвищити рівень соціального захисту дітей

«Батьківщина» зареєструвала законопроект щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та державної підтримки (7537-1).

Відповідним документом передбачається, що держава повинна забезпечити оздоровлення та відпочинок дітям:

–  одному із батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

– одиноких матерів;

– журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І або II групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків.

Як зауважив ініціатор законопроекту, народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, закон про Держбюджет-2018 рік, за який фракція «Батьківщина» не голосувала, суттєво зменшив рівень соціального захисту громадян України.

«Сім’ям з дітьми занижуються різні види державної допомоги та пенсійних виплат. Внаслідок такого заниження доходів сімей їхні діти не можуть отримувати належне харчування та втрачають здоров’я. А батьки не можуть фінансово забезпечити оздоровлення та відпочинок своїх дітей. Саме тому наша фракція зареєструвала законопроект №7537-1», – повідомив він.

Як зазначається у пояснювальній записці, ухвалення даного законопроекту сприятиме підвищення рівня соціального захисту дітей, які потребують особливої соціальної уваги та державної підтримки.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова