«Батьківщина» пропонує підвищити рівень соціального захисту дітей

«Батьківщина» зареєструвала законопроект щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та державної підтримки (7537-1).

Відповідним документом передбачається, що держава повинна забезпечити оздоровлення та відпочинок дітям:

–  одному із батьків яких встановлено інвалідність I або II групи;

– одиноких матерів;

– журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І або II групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків.

Як зауважив ініціатор законопроекту, народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, закон про Держбюджет на 2018 рік, за який фракція «Батьківщина» не голосувала, суттєво зменшив рівень соціального захисту громадян України.

«Сім’ям з дітьми занижуються різні види державної допомоги та пенсійних виплат. Внаслідок такого заниження доходів сімей їхні діти не можуть отримувати належне харчування та втрачають здоров’я. А батьки не можуть фінансово забезпечити оздоровлення та відпочинок своїх дітей. Саме тому наша фракція зареєструвала законопроект №7537-1», – повідомив він.

Як зазначається у пояснювальній записці, ухвалення цього законопроекту сприятиме підвищенню рівня соціального захисту дітей, які потребують особливої соціальної уваги та державної підтримки.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова