«Батьківщина молода» запрошує на таборування «Берестечко-2016»

1-4 липня на території історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» (село Пляшева, Радивілівський район, Рівненська область) відбудеться молодіжне таборування «Берестечко-2016».

Захід традиційно організовують ВМГО «Батьківщина молода» разом з ВМГО «Українська Народна Молодь» та Козацьке Стрілецьке Братство Волині за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

«Це унікальна нагода відчути себе учасником бойового козацького табору, який вийшов у похід! Також усі охочі зможуть долучитись до історичного заходу за участю українських козацьких товариств, польських історичних братств, молодіжних організацій України та кримсько-татарської молоді», – розповідає один з організаторів свята, голова Волинського осередку «Батьківщина молода» Захар Ткачук.

За його словами, програма табору передбачає екскурсії полем битви, квести, спортивні змагання, лекції від істориків, молодіжних лідерів, етнознавців.

Також організатори зазначають, що родзинкою програми стане вечір кримсько-татарської культури (вивчення кухні, звичаїв, музики, національного одягу).

«Учасники таборування особисто візьмуть участь в реконструкції українських Купальських вечорниць та ознайомляться з життям малої козацької січі», – додав Захар Ткачук.

Щоб стати частиною цього непересічного дійства, потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/TIZE8W та чекати підтвердження.

Важливо знати, що учасникам на період заходу має виповнитися 18 років. Організатори оплачують проїзд та харчування.

Централізований виїзд здійснюватиметься 31 червня автобусами зі Львова, Ковеля та Луцька.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова