«Батьківщина молода» розгорнула найбільший у світі прапор України ще у трьох містах

За другий тиждень вересня «Батьківщина молода» розгорнула найбільший у світі прапор України у трьох містах.

У Маріуполі та Сумах акція, приурочена до Дня міста, відбулася на центральних площах, у Києві прапор замайорів на НСК Олімпійський перед матчем з Ісландією.

14349138_1132724553442323_1502542563_n

«Коли «Батьківщина молода» разом з українцями розгортає прапор-велетень – це стає справжньою подією, адже всі відчувають себе частинкою нації і великої держави. Цей прапор єднання та неподільності України ми обов’язково розгорнемо у Сімферополі, Севастополі, Донецьку та Луганську», – наголосив голова ВГО «Батьківщина Молода», народний депутат Іван Крулько.

Враженнями від Дня міста у Маріуполі поділився перший заступник голови «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський: «За цей тиждень особливо порадував прифронтовий і звільнений з-під окупації «зелених чоловічків» Маріуполь, де містяни вийшли на площу розгортати найбільший у світі символ державності України у вишиванках, українських віночках, з прапорами, дітьми, співаючи Гімн України!»

bea0222e059d8e84b71b34c774d387be1405282406

«Маріупольцям надзвичайно важливо відчувати себе частиною великої України — і це дуже гарно проявляється під час таких проукраїнських акцій, які певний час були заборонені. Це індикатор того, наскільки місто є українським і чи тяжіє до північного сусіда», – зазначив Митрофанський.

Окрім того, під час Дня Маріуполя «Батьківщина молода» провела «круглий стіл» за участі представників студентського самоврядування вищих учбових закладів міста. Під час заходу учасники обговорили проблеми бюджетної підтримки освіти та виплати стипендій, студентського самоврядування, законопроект «Про молодь» та Дорожню карту реформування молодіжної політики в Україні.

прапор

«Батьківщина молода» вже вдруге привозить велетенський прапор до Маріуполя. Вперше його розгортали тут одразу після звільнення від російської окупації – у липні 2014 року.

Нагадаємо, найбільший у світі прапор України виготовила «Батьківщина молода», він внесений до Книги рекордів України. Розмір полотна: 60 на 40 метрів, площа — 2400 квадратних метрів.

Організатори стверджують: щоб розгорнути стяг, потрібно не менше 200 людей.

Уперше цей прапор з’явився біля Національного університету імені Тараса Шевченка. Відтоді зародилась традиція розгортати його в різних куточках України.

За останні два роки стяг об’їздив понад 20 міст. Зокрема, побував у Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Червонограді, Хмельницькому, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Чорноморську, Дніпрі, Бахмуті (колишній Артемівськ), Маріуполі Черкасах, Києві, Каневі, Умані, Борисполі, Фастові та інших містах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова