«Батьківщина Молода» вшанувала пам’ять Героїв Холодного Яру

У суботу, 28 квітня, «Батьківщина Молода» взяла участь у Холодноярських вшануваннях на Чигиринщині, які цьогоріч присвячені 250-літтю Коліївщини та 100-літтю Української революції.

За словами заступника Голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина» з питань молоді Олексія Захарченка, Холодний Яр став історичним місцем, що об’єднує українців.

«Холодний Яр – це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Приємно щороку серед учасників Холодноярських вшанувань бачити багато молоді, адже тут у молодого покоління формується патріотизм та повага до минулого. Вважаю, що сюди має приїхати кожен українець, аби пройнятися духом українства та відчути гордість за свій народ», – сказав він.

Активісти «Батьківщини Молодої» поклали квіти до пам‘ятника Героям Холодного Яру, а також вшанували пам’ять борців за волю України у Мельниках, Медведівці та на хуторі Буда.

Нагадаємо, Холодний Яр – символічна та легендарна місцевість на Черкащині, де українські патріоти, відстоюючи незалежну Україну, чинили спротив більшовицькій навалі у 20-х роках минулого сторіччя.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова