«Батьківщина Молода» розпочала міжнародний флешмоб «United Ukraine»

Сьогодні, 10 січня, в мережі стартував міжнародний флешмоб «United Ukraine», присвячений Дню Соборності України.

ІV міжнародний флешмоб проводять громадські організації «Батьківщина Молода» та «Ukrainians». Учасником акції може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії.

Як нагадав лідер «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, минулого року у флешмобі взяли участь понад 12 000 учасників із 63 країн світу та 214 населених пунктів України.

«Тогоріч до флешмобу долучились губернатор штату Огайо Джон Кейсік, депутати Європарламенту Коразза Більдт та Валентінас Мазуроніс, конгрессвумен США Мерсі Каптур, Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, керівники церков», – зазнчив він.

Торік також в акції брали участь лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, народні депутати Борис Тарасюк, Іван Крулько, Сергій Євтушок, Вадим Івченко, Юрій Одарченко, Олексій Рябчин, губернатори та голови обласних рад, міські голови Сум, Маріуполя, Черкас та Луцька, посли України в Польщі, Португалії, Аргентині, Нігерії, Ірані, Йордані, Китаї, Кенії, Пакистані, Бельгії, Словенії та інших країнах.

Зі свого боку координатор акції Олексій Захарченко додав: «Цього року мета флешмобу – сфокусувати увагу світової спільноти на Україні, на тому, що тут вже 4 роки йде війна, гинуть люди, але українська нація є незламною та єдиною, і гідно протистоїть окупанту».

Організатори очікують, що цьогоріч флешмоб набуде ще більших масштабів та зможе об’єднати прихильників України по всьому світу.

Детальна інформація про те, як можна долучитися до флешмобу, міститься на сторінці акції у Facebook.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова