У Києві стартувала VIII «Школа політичного успіху»

У Києві відбулось відкриття VIІІ «Школи політичного успіху», яку Київська міська організація ГО «Батьківщина Молода» традиційно проводить для лідерів студентського та молодіжного середовища.

«Будьте готовими до проривних в історії людства відкриттів, зміни парадигм, які будуть базуватися не на задоволенні зростаючих потреб, а на мінімізації потреб людства. Наступає гуманістична епоха, епоха духовного оздоровлення цивілізації і саме ви будете стояти у її витоків», – наголосив під час відкриття Школи перший заступник Голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Іван Кириленко.

Зі свого боку голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський зазначив, що молодь має бути максимально озброєна знаннями і досвідом, щоб мати можливість самостійно аналізувати політичні реалії та раціонально формувати власні позиції та погляди.

«Тільки тоді молоді люди не тільки зможуть боротися з наслідками ухвалених рішень у Верховній Раді чи Кабміні, а самі долучатимуться до політичних процесів як на місцевому, так і загальнодержавному рівні. Саме з цією метою ми започаткували серію шкіл з політичної освіти по всій Україні», – наголосив він.

Цьогорічна «Школа політичного успіху» триватиме з березня по травень і нараховує 85 учасників.

Навчальна програма включатиме лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органами місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться шостий рік поспіль для молодіжних лідерів у різних містах України, зокрема Києві, Харкові, Луцьку, Сумах, Івано-Франківську, Одесі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова