«Батьківщина Молода» провела VIII «Школу політичного успіху»

У вівторок, 29 травня, відбулось закриття VIІІ Київської «Школи політичного успіху», яку Київська міська громадська організація «Батьківщина Молода» традиційно проводить для лідерів студентського та молодіжного середовища.

«Хтось сприймав це як гру, хтось як серйозну роботу, але всі ви отримали досвід. Ніколи не зупиняйтеся, нові знання потрібні для прийняття рішень у вашому житті. Рухайтеся далі, не бійтеся робити кроки. Адже життя прекрасне, коли воно наповнене різними фарбами! Дякую вам за наполегливість і бажання розвиватися!» − сказав під час заходу голова ГО «Батьківщина Молода» Сергій Митрофанський.

Також він подякував заступнику Голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина» з питань молоді Олексію Захарченку за те, що «Школа політичного успіху» у Києві ось уже скільки років тримає першість у проведенні навчання на високому рівні.

«З вами було приємно працювати. Ви бачите мету й впевнено рухаєтеся до неї. Ви сформувалися як сильна команда. Не забувайте, що активність, наполегливість, працьовитість і відданість своїй справі приводять до успішних результатів! Рухатися далі, до нових звершень, до нових перемог!» − у заключному слові сказав лідер столичної «молодіжки» Олексій Захарченко.

Навчальна програма VIІІ «Школи політичного успіху» включала лекції, дискусії та тренінги з народними депутатами України, відомими політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, а також практичні заняття з координації роботи партій, ведення виборчої кампанії та моделювання роботи парламенту.

Зазначимо, що восени планується старт понад 30 подібних шкіл за сприяння «Батьківщини Молодої» у всіх регіонах України.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – традиційний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться вже шостий рік поспіль для лідерів студентського та молодіжного середовища.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова