«Батьківщина Молода» провела VIІ «Школу європейського політика»

21-23 квітня у Києві відбулась VIІ «Школа європейського політика», яку «Батьківщина Молода» традиційно проводить за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Відкрили Школу голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, координатор проектів представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Анна Портнова та керівник служби Голови партії ВО «Батьківщина» Михайло Лівінський.

«Школа європейського політика» – це вже традиційний та дуже ефективний спільний захід «Батьківщини Молодої» та Фонду Конрада Аденауера. Вона покликана сформувати покоління сильних та обізнаних лідерів на базі європейських цінностей. Вона допомагає молоді закласти міцний фундамент знань для майбутньої політичної кар’єри», – сказав Сергій Митрофанський.

IMG_1562

Упродовж трьох днів учасники «Школи європейського політика» мали можливість здобути нові знання та навички, зокрема про ефективну взаємодію зі ЗМІ, проведення та висвітлення заходів, роботу з соціальними мережами, особливості та специфіку діяльності прес-служби.

«Такі заходи дають можливість особистісного та професійного розвитку, адже спрямовані на формування активної та свідомої громадянської позиції у молоді. Досвід, корисні знання, цінні поради експертів, нові знайомства – усе це надихає змінювати себе та суспільство на краще», – поділився своїми враженнями учасник «Школи європейського політика» Віктор Панасюк.

Серед лекторів «Школи європейського політика» були депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, керівник прес-служби ВО «Батьківщина» Антон Подлуцький, тренер з публічних комунікацій Іван Омелян, куратор «Київської школи політтехнологій» Наталія Федоришин та голова Київської міської організації ГО «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова