«Батьківщина Молода» провела патріотичне таборування на Прикарпатті

«Батьківщина Молода» провела в селі Одаєві Івано-Франківської області перше регіональне таборування обласних організацій «Батьківщини молодої».

У заході взяли участь 300 активних молодих людей з Києва, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та Одеської областей.

Урочисте відкриття таборування розпочалось із розгортання найбільшого у світі державного прапора України.

«Метою таких таборувань є утвердження національного, фізичного, інтелектуального та духовного виховання молоді. Протягом трьох днів молодь із різних регіонів налагоджували комунікацію, а це неодмінно сприятиме більш ефективній взаємодії та реалізації спільних проектів», − сказав голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, відкриваючи таборування.

Упродовж таборування учасники обговорювали роль молоді в політиці, взяли участь у сплаві по Дністру та в конкурсі патріотичної пісні біля ватри, літали на парапланах, змагались у турнірах з міні-футболу та страйкболу, вчилися поводитися зі зброєю, подивилися фільм «Великі українці».

Окрім того, разом із представниками місцевої парторганізації ВО «Батьківщина» молодь здійснила велопробіг. Учасники також насолодилися вогняним шоу, битвою діджеїв, а завершальним заходом таборування став яскравий фестиваль фарб.

Лідер «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський повідомив, що протягом червня-серпня такі ж табори відбудуться на базі Одеської, Київської, Хмельницької, Донецької та Сумської обласних організацій «Батьківщини молодої», а завершальним етапом стане велике загальноукраїнське таборування на березі Дніпра в Каневі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова