«Батьківщина Молода» провела ІХ «Школу європейського політика»

18-20 травня у Миколаєві відбулась ІХ «Школа європейського політика», яку громадська організація «Батьківщина Молода» провела за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

У заході взяли участь представники активної молоді, лідери громадянського суспільства та студенти майже з усіх регіонів України.

Упродовж трьох днів слухачі Школи дізналися більше про можливості для молоді, які допоможуть стати активними учасниками громадських та політичних процесів в країні.

«Сьогодні сучасна українська молодь має можливість розвиватися. Наше завдання вказати правильний напрямок, дати можливість, поштовх! Якщо в суспільстві активна молодь, то прогресуючою є і держава!» − зазначив перший заступник голови ГО «Батьківщина Молода» Сергій Воронов.

Запрошені експерти з Нідерландів, керівник партії Християнсько-Демократичний Альянс у місті Лейден Барт ван Хорк та тренер Фонду Едуардо Фрея, експерт з питань комунікації Джос Деніссен, поділилися досвідом політики країн ЄС, розповіли про спільні європейські цінності, а також провели практичне заняття, під час якого учасники вчились, як правильно виходити з конфліктних ситуацій.

«Свобода самовираження, відсутність смертної кари, вільне та стабільне верховенство права – це ті цінності, на яких базується політика Європейського Союзу», − наголосив Барт ван Хорк.

Як зазначив лідер «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, політична освіта серед молоді має існувати на державному рівні, а брати початок ще з дитинства.

«Ці три дні були наповнені інформацією, яка впливає на світогляд, розвиває професіоналізм, мотивує до досягнень. Особливо надихає самовіддача учасників, бажання вдосконалюватися. Переконаний, що з такою молоддю у нас є майбутнє!» – сказав він.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова