«Батьківщина Молода» на фестивалі молодіжних ініціатив «Youthday18»

 «Батьківщина Молода» взяла участь у фестивалі молодіжних ініціатив «Youthday18», який відбувся 24 червня у парку ім.Т.Г. Шевченка в Києві.

На фестивалі громадських та державних організацій, молодіжних ініціатив та можливостей молодь мала змогу дізнатися багато різних цікавостей, які змінюють країну та увесь світ на краще.

«Youthday» ‒ дуже чудове свято для молоді! Дякую організаторам, особливо Київському молодіжному центру. Приємно бачити, як молодь активно залучається та цікавиться молодіжними ініціативами. За такою молоддю майбутнє, наша молодь найкраща і вона це підтверджує своїми високими досягненнями!» ‒ прокоментував сьогоднішнє свято голова ГО «Батьківщина Молода» Сергій Митрофанський.

Члени «Батьківщини Молодої» під час заходу активно спілкувалася з молоддю та ознайомлювали з новою стратегією молодіжної політики.

«Сьогодні ми провели опитування серед молоді стосовно політичної освіченості та залучили велику кількість учасників заходу до голосування на фліп-чартах щодо проблем у молодіжній політиці нашої країни. Небайдужих до проблем молоді виявилося багато, це радує. Адже, тільки разом ми здатні змінити все на краще! Свято День молоді – це не тільки привід святкувати, а й можливість задуматися про найкращу реалізацію свого потенціалу для благополуччя самого себе, своєї родини, своєї країни», ‒ зазначив заступник Голови Київської міської партійної організації ВО «Батьківщина» з питань молоді Олексій Захарченко.

День молоді ‒ національне свято, яке щорічно відзначають в останню неділю червня. Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова