«Батьківщина Молода» генерує нове покоління політиків, – Іван Крулько

Понад 350 активістів «Батьківщини Молодої» з усієї України взяли участь у традиційному Всеукраїнському таборуванні поблизу Канева, яке проходило на минулих вихідних.

Вітання від лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко учасникам таборування «Великі українці – 2016» передав народний депутат, голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

DSC_0889

Він наголосив, що молодь повинна приходити до влади і реалізовувати свої принципи, свої ідеї. А допомагає їй у цьому ВМГО «Батьківщина Молода».

«Це єдина в Україні організація, яка навчає молодь політичній культурі і спроможна генерувати нове покоління молодих політиків та громадських діячів», – сказав  Крулько.

Учасників Всеукраїнського таборування «Батьківщини Молодої» привітав і міський голова Черкас, голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

DSC_0968

«Почесно третій рік поспіль приймати на Черкащині молодь – наше майбутнє України. Людей, для яких ми працюємо, які, я впевнений, змінять нашу країну на краще і виведуть її на якісно новий рівень», – зазначив він.

Анатолій Бондаренко також зауважив, що таборування недаремно проходить саме на Канівщині, адже – це історичний край, де відбувалися найважливіші для українського народу суспільні та державотворчі процеси.

DSC_0972

Протягом трьох днів молоді «батьківщинівці» проходили партійне навчання, прослухали тематичні лекції українських та зарубіжних експертів, провели спортивні змагання.

Зокрема, цього року з учасниками таборування зустрілися з представниками 34-ого батальйону «Батьківщина», який з перших днів АТО воював в гарячих точках на Сході України.

DSC_0973

Закінчився захід походом до Тарасової Гори, покладанням квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

Цьогорічне таборування проходило за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Нагадаємо, торік у серпні традиційне таборування «Канів-2015», яке провела «Батьківщина Молода», зібрало понад 300 активістів організації.

Більше фото можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова