Альона Шкрум: Відсутність реакції на напади та вбивства активістів свідчить про безсилля влади

Відсутність серйозної реакції влади на резонансні напади та вбивства громадських активістів, які відбуваються в країні останнім часом, свідчить про її безсилля.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум сказала під час прямого ефіру на телеканалі «Прямий», коментуючи замах на голову фракції «Батьківщини» в Кам’янській міськраді на Дніпропетровщині Віталія Чернявського.

«У нас вже наявний такий феодалізм, коли місцеві банди дозволяють собі подібні речі. І немає серйозної реакції влади і немає відповіді влади на резонансні напади та вбивства останніх років – це свідчить про безсилля влади», – зазначила вона.

За словами політика, з огляду на останні інциденти з нападами і вбивствами українців з активною громадянською позицією, країна стає неконтрольованою.

«І наша вина в тому є. Адже ми не вимагаємо по кожному випадку серйозних розслідувань. Я сподіваюсь, що винні будуть покарані, бо найгірше, що може бути,  – це країна без відповідальності», – зауважила парламентарій.

Народний депутат від «Батьківщини» також звернула увагу на те, що наразі в країні немає невідворотності покарання ні для кого.

«Зараз ті, хто вчиняє злочини, відчувають безкарність. І мені як громадянину України страшно. Саме тому зараз важливо показали приклад – покарати винних. Тоді таких випадків меншатиме», – переконана Альона Шкрум.

Нагадаємо, у четвер, 2 серпня, близько 15.00 в місті Кам’янському на перехресті вулиць Сачка та Москворіцької вибухнув мікроавтобус, який належить депутатові міськради від ВО «Батьківщина», директору КП «Трамвай» Віталію Чернявському.

3 серпня Юлія Тимошенко звернулась до президента, силових структур і РНБО з вимогою негайно відреагувати та вжити заходів для боротьби з політичним тероризмом, який відбувається в Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова