На Дніпропетровщині скоєно замах на депутата від «Батьківщини»

У четвер, 2 серпня, близько 15.00 в місті Кам’янському на перехресті вулиць Сачка та Москворіцької вибухнув мікроавтобус, який належить голові фракції «Батьківщини» в міськраді, директору КП «Трамвай» Віталію Чернявському.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, постраждалого партійця доставили до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

Найімовірніше, джерело вибуху знаходилося в салоні автомобіля. Вогонь локалізовано о 15.23, а ліквідовано о 15.26.

Віталій Чернявський відомий своєю активною волонтерською діяльністю, якою займається з перших днів війни на Донбасі. На його мікроавтобусі був логотип батальйону «Дніпро-1».

«Погляньмо на події останніх днів. У Бердянську вбивають героя АТО «Сармата», у Херсоні обливають кислотою активістку. Віталій Чернявський, як відомо, очолює Штаб національного захисту Кам’янського, дуже багато допомагає українській армії. І сьогоднішній замах на нього стоїть в одному ряду зі злочинами в Бердянську й Херсоні. Схоже, антиукраїнські сили піднімають голову по всій країні, або комусь дуже треба розгойдати ситуацію до межі напередодні президентських виборів», – так прокоментував надзвичайну подію голова Кам’янської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік.

Він заявив, що «Батьківщина» наполягатиме на проведенні ретельного розслідування замаху на однопартійця й вимагатиме притягнути винних до найсуворішої відповідальності.

Міський портал «Кам’янське» незадовго до вибуху опублікував інтерв’ю з Віталієм Чернявським під промовистим заголовком «Своїх переконань змінювати намірів не маю».

«Війна мене багато чого навчила. І головне – не брехати людям, не прикривати гаслами бездіяльність. Перемога дається в боротьбі», – наголосив Віталій Чернявський, зазначивши, що членом «Батьківщини» він став 2004 року, коли брав участь ще в першому Майдані.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова