Альона Шкрум: Подвійна лояльність, подвійні стандарти, подвійне громадянство

Кажете, Насіров не збирався втікати до Лондона?

І, звісно, він випадково має англійське громадянство? Схоже, не лише англійське.

Коли ми писали Закон про державну службу, мали великі дискусії на робочій групі щодо подвійного громадянства та наявності громадянства іншої країни, як підстави для припинення служби. Мали і дискусію щодо державної зради та нашого «ліберального» законодавства в питаннях подвійного громадянства.

Я тоді була здивована поглядами деяких колег. Втім, очевидно, що якщо у Президента тоді прекрасно працювала фабрика у РФ, то й дивуватися бажанню залишити подвійне громадянство на державній службі – не було підстав.

Державний службовець, як і депутат, і будь-яка посадова особа, має представляти інтереси своєї країни, а не іноземної держави, громадянином якої він є.

Очевидно, що вони – власники трьох паспортів і більше – не служать Україні та українцям, не збираються і ніколи не збиралися тут жити, навчати тут дітей чи відновлювати країну для своїх нащадків.

Очевидно, що втікаючи у Лондон, де вони вже мають нерухомість, вони знають, що Великобританія ніколи не видасть свого громадянина.

Вони давно їздять без віз за допомогою іншого паспорта, і використовують Україну, як місце роботи й заробляння незаконних капіталів (які нам трохи показали їх електронні декларації), які перекидають в офшори та на які купляють паспорти країн, що більш комфортні їм для життя, але не називають нашу країну Батьківщиною навіть за паспортом.

Просто нагадаю:

Стаття 19 Закону про державну службу: «На державну службу НЕ може вступити особа, яка має громадянство іншої держави».

Велике питання виникає до призначення пана Насірова та до спеціальної перевірки, яку мало проводити досконально СБУ перед його призначенням.

Стаття 84: «Підставами для припинення державної служби є набуття громадянства іншої держави».

Roma, goodbye!

Ще один момент, яким мене цікавить, чи мав пан Насіров доступ до державної таємниці?

Чи підписував при вступі на державну служу декларацію чи анкету щодо того, що він не має громадянства іншої країни?

Та ще скільки таких службовців мають доступ до державної таємниці нашої воюючої держави, а служать її ворогу, ховаючи у сейфі поряд з коштовностями та «кешем» російський паспорт?..

Нудить від всього цього.

Може це й добре: маємо опуститися на саме дно, щоб зрозуміти, що собою уособлює нинішня «майданівська» цинічна влада, яка прийшла завдяки патріотам, героям та боротьбі за цінності, з яким вона немає нічого спільного…, та щоб мати сили змінити країну.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 березня 2017р.

Ірина Верігіна: Система цінностей не змінилася

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова