«Батьківщина» не підтримує урядовий проект Податкового кодексу

Фракція «Батьківщина» не підтримає урядовий проект Податкового кодексу, на базі якого Кабінет Міністрів розраховує показники Держбюджету на 2016 рік, оскільки в законопроекті пропонується радикальне підвищення податків для громадян та підприємств, що є «злочином проти українців».

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу «Інтер» у програмі «Подробиці тижня».

Вона розкритикувала збільшення оподаткування для малого та середнього бізнесу, фермерських господарств і громадян.

«Це практично злочин проти українців. Податок на доходи фізичних осіб уряд планує підняти з 15% до 20%, а для підприємств податок на прибуток планує збільшити з 18% до 20%», – обурено заявила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко повідомила, що в урядовому проекті Податкового кодексу пропонується скасувати пільгову систему оподаткування для малого та середнього бізнесу, фермерських господарств, для тих, хто «завдяки уряду ледве зводить кінці з кінцями» і називає таку урядову політику «вбивчою для економіки».

«Вони збільшують податки і заміняють доходи в бюджет від вмираючої економіки, заміщують величезними західними запозиченнями, перетворюючи Україну в «фінансового наркомана», – сказала вона.

Лідер «Батьківщини» також зазначила, що депутати фракції підтримуватимуть проект Податкового кодексу, розроблений профільним комітетом, оскільки в документі пропонується «реальне зниження податків, дається можливість для роботи підприємств, а з людей знімаються зайві податки».

«Ми підтримуємо такий проект Податкового кодексу, але його не підтримує уряд», – пояснила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова