Вадим Івченко: Мораторій – це додатковий час для ухвалення необхідних законів

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення – це не зупинка реформи, це час, який дається парламентарям та уряду для прийняття необхідних законів та відповідного земельного законодавства.

Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради зазначив народний депутат  від  фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«За роки мораторію чомусь не було зроблено нічого, аби вирішити питання колективної власності, земель постійного користування, відумерлої спадщини, земель державних підприємств, створення сімейного фермерства, збільшення орендної ставки, підтримки сільськогосподарських виробників», – наголосив парламентар.

Він, зокрема, зазначив, що сьогодні до порядку денного поставлено проект постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі». Народний депутат від «Батьківщини» закликав коаліцію та керівництво Верховної Ради «не розхитувати ситуацію», оскільки на розгляді сьогодні дуже важливі аграрні закони.

«На порядок денний винесено законопроекти щодо страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, про використання земель оборони, про оптимізацію системи державного управління у сфері сільського господарства та щодо порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками. Всі законопроекти є надзвичайно важливими. Окремо хочу відзначити законопроект щодо якості харчових продуктів та кормів. Його прийняття – це можливість наших виробників виходити як на європейські ринки, так і на світові. Після доопрацювання документ стане змістовним та системним», – зазначив Вадим Івченко.

 Читайте також:

Іван Крулько: «Ні» – продажу землі

Вадим Івченко: Відкритий ринок землі призведе до хаосу в країні

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова