Іван Крулько: «Батьківщина» показала свою позицію, проголосувавши проти ганебного бюджету

Фракція «Батьківщина» вкотре показала послідовність, твердість своїх позицій та відповідальність перед громадянами, проголосувавши проти прийняття бюджету, внесеного урядом опівночі з порушенням усіх процедур.

Про це сьогодні у парламенті повідомив журналістам представник «Батьківщини», член Комітету Верховної Ради з питань бюджету Іван Крулько.

«Учора внесли бюджет до Комітету з питань бюджету о 12 годині ночі. Годину комітет розглядав цей документ, «гортаючи сторінки». Фахової дискусії не відбулося, бо її не могло бути в таких умовах. Тому Комітет не зміг розглянути більшості поправок народних депутатів», – зазначив депутат.

Він наголосив, що уряд не просто зірвав бюджетний процес, а розтоптав всі конституційні процедури.

«На жаль, прийняття бюджету у такий спосіб стало традиційним в Україні. Це означає, що уряду дуже сподобалося вносити документ у грудні, створювати видимість роботи і в останні числа грудня, вночі, ставити парламенту ультиматум і влаштовувати шоу під назвою прийняття бюджету», – зауважив нардеп.

Іван Крулько додав, що в результаті бюджет був прийнятий з однієї причини – відзвітувати перед МВФ, а не перед громадянами.

«Такий спосіб управління державою є неприйнятним», – наголосив представник «Батьківщини».

Він наголосив, що фракція «Батьківщина» вкотре продемонструвала твердість, послідовність, здатність тримати слово, тоді як інші – продажність.

«Ми одразу сказали, що така профанація бюджету є неприйнятною. Однак всі наші конструктивні пропозиції були відкинуті. Тому фракція проголосувала проти прийняття такого ганебного бюджету», – наголосив народний депутат.

Також Іван Крулько наголосив, що «Батьківщина» і надалі працюватиме над виконанням своїх програмних засад та обов’язків перед громадянами України.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова