Вадим Івченко: Бюджет на наступний рік – кому додадуть коштів

Соціально-економічна політика, яку вже два роки проводить уряд, не дає приводів очікувати значного збільшення фінансування соціальних напрямів в проєкті державного бюджету на наступний рік. 

На цьому під час ефіру на телеканалі «Україна 24» наголосив  заступник голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Попередніх цифр у мене немає, але потрібно зважувати, що бюджет буде заснований на новій податковій базі сплати, за якою податки будуть збільшені майже для всіх категорій людей. Це й одноосібники, яких заганяють у виплату податків на 1 га, також і середнім та великим компаніям слід чекати підвищення податкового навантаження. Таким чином, звісно, бюджет буде збільшено», – зазначив парламентар.

Вадим Івченко також зазначив, що  в стінах парламенту брав участь у прийнятті бюджету з 2015 року.

«Щоразу давали збільшені цифри на правоохоронні органи, на судову систему, для адміністрації президента. Минулий президент навіть окрему статтю для себе вигадав на 1 мільярд гривень… Для освіти та медицини, на зарплату бюджетникам зазвичай залишаються копійки. Очікувати щось іншого від цього бюджету, скоріш за все, не варто. Хоча, сподіваюсь, що  коштів для боротьби з ковідом в бюджеті буде виділено достатньо – попереду зима і доволі невтішні прогнози щодо пандемії. Тож чекаємо на документ, який будемо аналізувати», – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова