Закон про спецконфіскацію – репресивна машина проти середнього класу, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» закликає парламент не голосувати за законопроект про спецконфіскацію, який лобіює влада для створення нових корупційних схем. 

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко сьогодні на брифінгу в парламенті.

«Законопроекти «16 січня» порівняно з законом про спецконфіскацію, які лобіюють Порошенко, Гройсман і Яценюк, – це просто дитячі іграшки»,  – запевнила вона.

«Якби це був закон про конфіскацію грошей Януковича, я би першою проголосувала за нього разом з усією фракцією. У когось є сумніви, що я більше за будь-кого хочу притягнення Януковича до кримінальної відповідальності?! Ви пам’ятаєте, як він розправлявся з нашою командою і зі мною особисто? Тому закидати мені, що я за Януковича – безглуздо», – пояснила Юлія Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», «закон, який називають «спецконфіскацією грошей Януковича», – це закон проти кожного з нас, у ньому закладені політичні репресії проти кожного українця, адже Порошенко і Гройсман вже зрозуміли, що сьогодні люди готові повстати проти знищення української держави, яка проводиться через так звані «реформи».

«Цей закон передбачає застосування до кожного українця конфіскації майна без рішення суду. Це означає, якщо ви, працюючи в місцевих органах влади, не будете виконувати вказівки вищого керівництва держави, у вас конфіскують майно. І не тільки у вас, а й ваших родичів і друзів», – наголосила політик.

За її словами, «сьогодні деяким фракціям під голосування за закон про спецконфіскацію заламують руки через порушення кримінальних справ, хабарі, але нашу фракцію зламати ніхто не може, тому ми можемо називати речі своїми іменами».

Та найгірше те, що від закону про спецконфіскацію виграють лише ті, хто при владі, і ті, хто займається мільярдними оборудками, наголосила депутат.

«За допомогою цього закону можуть прикрити кримінальну справу про конфіскацію нафтопродуктів одіозного Курченка, і, по суті, легалізувати велику корупційну аферу на мільярди гривень. Крім того, закон допускає величезні оборудки з цінними паперами держави. Те, що цінні папери будуть конфісковані – це однозначно. Але потім вони будуть використані вищими керівниками держави для свого власного збагачення. Тому цей закон так наполегливо протягують», – пояснила лідер «Батьківщини».

На її переконання, вищі посадові особи держави – перші, хто зацікавлений у голосуванні за цей законопроект.

«Лідери» держави знають, що їм залишилося правити країною недовго, і тому вони хочуть збагатитися на цьому законі і з його допомогою створити репресивну машину для середнього класу, для простих українців», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова