«Батьківщина» вберегла державні кошти від розкрадання «Нафтогазом»

Завдяки непохитній позиції команди «Батьківщини» 264 мільярдів бюджетних гривень було врятовано від розкрадання «Нафтогазом», а також ініційовано розслідування причин колапсу в енергетичній сфері та встановлення винних у ньому.  

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Після майже двох місяців наполегливої боротьби нам таки вдалося не допустити узаконення корупційної схеми виведення «Нафтогазом» із бюджету колосальної суми – 264 мільярдів гривень», – написала лідерка «Батьківщини».

Вона подякувала небайдужим народним депутатам з інших фракцій, які підтримали таке рішення та поставили «державницький інтерес вище шкурних».

Крім того, як зазначила Юлія Тимошенко, парламент проголосував за низку важливих рішень в енергетичній сфері.

Зокрема, було запроваджено мораторій на підвищення тарифів на весь час воєнного стану та 6 місяців після його завершення; скорочено на 63 мільярди гривень (тобто на 20%) видатки на купівлю газу; санкціоновано аудит НАК «Нафтогаз» та його дочірніх компаній; зобов’язано уряд надати дані щодо балансу палива; створено спеціальну комісію, яка з’ясує причини та встановить винних у нинішньому колапсі енергетичної сфери.

«ТСК очолить наш Олексій Кучеренко, чия фаховість у питаннях ЖКГ ні у кого не викликає сумнівів. Щойно члени комісії проаналізують діяльність  головних енергетичних монополій, ми зможемо напрацювати план виходу з кризової ситуації», – додала політик.

На її переконання, майбутній план має бути збалансованим, і державні кошти направлятися на найнеобхідніше в умовах майбутнього непростого опалювального сезону.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» розкрила непрозору схему «Нафтогазу» щодо фінансування закупівлі природного газу на наступний опалювальний сезон.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова