Юлія Тимошенко: Люди хочуть дій, а не красивих розмов

Минуло два роки президентства Зеленського, які, на жаль, були витрачені неефективно. Обраний владою курс не схвалюють більшість українців, але ще є час виправити ситуацію, залучити професіоналів і дати результат, якого чекають люди.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі «Україна 24».

«Для людей обрання Зеленського – це були величезні надії. Найголовніше було, щоб вони не перетворилися на розчарування. Однак вже сьогодні, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, 74% людей вважають, що країна рухається у неправильному напрямку», – зазначила Юлія Тимошенко.

На її переконання, до цього призвело те, що в країні залишилася без змін медична реформа Супрун-Порошенка, ще більше зросли тарифи на комунальні послуги, а корупціонерів, зокрема з «Нафтогазу», не притягнуто до відповідальності.

«З тією повнотою влади та інструментами, що отримав президент, можна було виконати програму і сьогодні звітувати про це, щиро дивлячись в очі людям. Можна було вивернути навиворіт «Нафтогаз» і встановити справедливість – дати людям український газ за втричі нижчою ціною. Натомість там залишається прогнила корупційна система. Можна було закінчити медичну реформу і запровадити страхову медицину. Можна було всім, хто наживався на бюджеті у попередні роки, не просто «дати реальні строки», а вже й суди завершити. А  викривши корупційні схеми, можна було б дати реальні зарплати вчителям і лікарям», – наголосила Юлія Тимошенко.

Після спілкування з людьми під час робочих поїздок, за словами лідера партії, не залишається жодного сумніву – українці вже не можуть жити в такій кризі та хочуть дій, а не пустих розмов.

«Ще нічого остаточно не втрачено. Це не глухий кут, з якого немає виходу. Я хочу, щоб ми разом могли намітити шлях виходу з кризи, це реально зробити», – наголосила лідер «Батьківщина».

Як приклад, вона навела результати останнього опитування соціологічної групи  «Рейтинг», які показали, що 71% людей вважають своєчасним, аби президент звернувся до парламенту із закликом об’єднатися задля виходу країни з кризи і формування фахової урядової команди.

«Або робіть щось, або скажіть, що ви не здатні самі нічого зробити», – звернулась до представників фракції «Слуга народу» Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова