З кишень українців витягли мільярди і знищили середній клас, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що в Україні була проведена конфіскаційна реформа, внаслідок якої практично знищено середній клас.

Про це вона сказала в прямому ефірі ток-шоу «Шустер LIVЕ».

«Трагічний економічний стан нашої країни, кожного з вас, розпочався планово, з падіння курсу гривні. Курс гривні 8 грн стояв стабільно, чітко, був непохитний і те, що його розхитали, – це план!» – переконана політик.

Тимошенко також пояснила: «Коли курс гривні впав в три рази – це був пуск, детонатор і всі наслідки були сплановані, тому що коли обмінний курс опустився в три рази, заробітна плата кожного з вас стала в 2,1 рази меншою в доларовому еквіваленті».

«Після того, як в Україні зробили, те що зробили, заробітна плата в собівартості продукції складає 13%. Це означає, що надприбутки всіх, хто реалізує продукцію на експорт, підвищились суттєво. Автоматично керованим процесом заробітну плату довели до рівня плінтуса, вас поставили на межу виживання, але надприбутки зорганізувалися миттєво. Це – не випадковість, це – підготовка до потужної економічної експансії!» – обурилася Голова партії.

4

За її словами, собівартість заробітної плати громадян у Франції складає 34,6%, що майже в 20 разів вища, ніж українська, в Німеччині заробітна плата громадян 31,4% в собівартості продукції, в Єврозоні в цілому – до 30%.

Юлія Тимошенко також нагадала, що «після падіння курсу гривні в Україні розпочали банкрутувати банки, оскільки кредитні валюти було перераховано за новим курсом і кожен банк став на межу банкрутства.5«66 українських банків було знищено і це тільки початок, тому що вони сьогодні падають, як картяні будиночки. Знищується та опора, на якій стоїть економіка – банківська система України і на її місце приходять банківські монополії, керовані конкретними людьми, яких можна називати за прізвищами», – розповіла народний депутат.

Вона уточнила, що «у всіх з кишень через падіння банків витягнули майже 78 млрд грн.»6«Пройшла конфіскаційна реформа, і четверта частина бюджету країни була витягнута з кишень громадян. І це не випадковість! Вас практично позбавляють засобів для життя і через такі брудні схеми інші банки заробляють колосальні кошти через рефінансування та через інші механізми. Це дуже вузьке коло людей просто на вас зароблє», – вважає лідер «Батьківщини».

Тимошенко також повідомила, що внаслідок конфіскаційної реформи в Україні було повністю знищено середній клас, який весь був «закредитований у валюті – 94,8 млрд грн забрали у середнього класу через валютні кредити, внаслідок чого всі вони стали банкрутами».

7

«А це означає, що вони звільняють економічні ніші, і, будь ласка, все готово до економічної окупації. Немає середнього класу, який бунтує. Знищення середнього класу – це стратегія, тому що вони ніколи не допустять диктатури, авторитаризму, корупції. Вони, представники середнього класу, не один Майдан разом з вами зробили і вони країні сильні не потрібні. Їх зробили такими, що стоять сьогодні навколішки», – обурилася лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, сьогодні ж Юлія Тимошенко навела результати незалежних соціологічних досліджень ситуації в Україні, які свідчить про повний крах довіри до влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова