В Україні повністю відсутня довіра до влади, – Юлія Тимошенко

Результати незалежних соціологічних досліджень ситуації в Україні свідчить про повний крах довіри до влади.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила в прямому ефірі в ефірі ток-шоу «Шустер LIVE».

За словами політика, згідно з останнім дослідженням Національного демократичного інституту США, 77% громадян України на Сході, Заході, Півночі та Півдні країни вважають, що після останніх парламентських виборів стан в країні погіршився, 17% вважають, що залишився таким же жахливим, як і був до виборів.

Ефір_25.03_повна + коротка 3

«І тільки 3% громадян вважають, що їм стало жити краще. Я цих людей знаю поіменно і якщо треба – можу назвати», – зазначила Тимошенко.

Зокрема, у Львові, який завжди підтримував демократичні сили, 1% вважає, що відбулось покращення.

Лідер фракції також зазначила, що згідно з дослідженням довіри до органів влади, 2% людей вважає, що парламент працює «добре» або «дуже добре», а 69% вважає, що парламент працює «погано» або «дуже погано».

71% вважають, що уряд працює «погано» або дуже погано, 3% – вважають, що «добре».

Ефір_25.03_повна + коротка 2

Рівень довіри до президента: 9% вважає, що «добре» або «дуже добре» і 54 – «погано» або «дуже погано».

«Це катастрофа і крах довіри до органів влади. Люди знають, на кого покладати відповідальність і це означає, що люди не очікують від них змін», – наголосила лідер «Батьківщини».

Па ще одне запитання соціологів: «коли в країні відбудуться позитивні зміни?», 3% громадян вважають, що через рік ; 17% вважають, що можливо покрашення ситуації відбудеться через 5 років; 80% відповіли: або «через десять років», або «ніколи», або «не знають, коли».

Ефір_25.03_повна + коротка 1

«Ось вам картина внутрішнього стану в країні. Більше того, коли проводилися опитування, то люди відповідали, що в країні відбувається хаос, а більш агресивно налаштовані говорять, що бардак», – прокоментувала дослідження Тимошенко.

Вона переконана, що цей «бардак і хаос не просто випадковий».

«Це не тому, що хтось чогось не розуміє. Детально проаналізувавши цифри, я можу сказати, що цей хаос керований, спрямований і рукотворний. І нам потрібно по-перше, поставити діагноз, що у нас відбувається, а потім потрібно негайно визначитися, який шлях для України є правильним, ефективним і який може нас вивести з цього глухого кута», – заявила лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова