Юлія Тимошенко: «Батьківщина» захищає малих підприємців і створені ними робочі місця від свавілля влади

Чинна влада, яку з такою великою надією обирали люди, зараз по суті хоче знищити середній клас України, позбавляючи ФОПів можливості забезпечувати українців робочими місцями та годувати власні сім’ї. Утім, «Батьківщині» вдалося розв’язати проблему тисяч малих підприємців та відтермінувати вбивчі норми, які для них запровадила влада.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.

Лідер партії зауважила, що їй вдалося добитися розгляду внесеного фракцією законопроєкту №3853-2, який захистить ФОПів та малих підприємців.

«Я була на площі біля Верховної Ради й чула прохання ФОПів до влади не руйнувати під час пандемії коронавірусу їхній бізнес, який ледве-ледве живе. Аби захистити ФОПів, я зібрала всіх лідерів фракцій, керівництво Верховної Ради й добилася того, щоб завтра, у крайньому разі післязавтра, був розглянутий закон, щоб для ФОПів запровадження так званого РРО касових апаратів було перенесено на півтора року – до 1 січня 2022 року. А до цього періоду взагалі зняти питання по суті терору проти малого бізнесу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Також Голова партії зауважила, що «Батьківщині» вдалося розв’язати питання заборгованості перед шахтарями.

«Під стінами парламенту зібралися шахтарі з усієї країни, бо заборгованість по заробітній платі шахтарям склала 1 мільярд 400 мільйонів гривень, і зараз на нараді, яку за моєю ініціативою зібрали, ми визначилися, що завтра будуть проголосовані два законопроєкти №4119 та №4120, завдяки яким буде виділено 1 мільярд 400 мільйонів для закриття боргу перед шахтарями. І це ще один крок, який буде зроблений», – наголосила Юлія Тимошенко.

Також Голова партії наголосила, що «Батьківщина» має план розв’язання проблеми так званих «євроблях» – схему розмитнення для власників, які мають не більше одного авто.

«На жаль, сьогодні кожного дня більшість президента у парламенті намагається ухвалити закони, які руйнують ту чи іншу сферу нашого життя, роблять життя людей іще важчим. Але всі сили, які є в нашої команди, ми будемо присвячувати тому, щоб людей захищати», – запевнила Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося, фракція «Батьківщина» спільно із громадським рухом «SaveФОП» уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво заради збереження і розвитку мікропідприємництва та спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова