Юлія Тимошенко: Звільнення Савченко залежить від тиску на режим Путіна всього світу

Звільнення Надії Савченко та інших українських політв’язнів Кремля з російських в’язниць залежить від сили тиску усього цивілізованого світу на режим Путіна.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в інтерв’ю для «Подробиць тижня», яке вийшло в ефірі телеканалу «Інтер».

unnamed (2)

«В умовах, які сьогодні оголошені Путіну та Російській Федерації як країні-агресору, одним із перших питань є звільнення Надії Савченко і всіх інших політв’язнів, які сьогодні знаходяться за ґратами Кремля. Але все залежить від сили тиску на Кремль з боку всього цивілізованого демократичного світу», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що команда «Батьківщини» підняла на захист Надії Савченко лідерів усього світу.

«Сьогодні лідери ключових країн ведуть переговори безпосередньо з Володимиром Путіним, з іншими ключовими особами для того, щоб Надія мала можливість отримати свободу, – зауважила лідер партії. – Ми робимо все можливе, щоб Надія повернулася в Україну і стала сильним політиком у Верховній Раді і мала разом із нами можливість повести за собою людей для звільнення України від російської агресії».

Юлія Тимошенко також розповіла про те, що знаходиться в безперервній комунікації з Надією Савченко та командою її захисників.

«Усі її листи є сильними, патріотичними і впевненими в перемозі України», – сказала лідер «Батьківщини».

Тимошенко також нагадала, що Надія Савченко стала депутатом українського парламенту за списком партії «Батьківщина», набула статусу члена ПАРЄ і завдяки міжнародному дипломатичному імунітету отримає свободу «в ту ж хвилину, коли Путін прийме політичне рішення».

Вона упевнена, що свобода української льотчиці залежить від політичної волі Путіна, оскільки «в Росії міжнародні закони, правила та угоди не діють».

Політик зазначила, що звільнення України від російської окупації, як і свобода Надії Савченко, також залежить від «сили тиску демократичного світу» на Путіна.

Окрім цього, Юлія Тимошенко впевнена, що українська влада має посилити переговори з Росією щодо обміну військовополоненими.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова