Юлія Тимошенко: Тарифи – інструмент перерозподілу фінансових ресурсів країни

«Батьківщина» буде об’єднувати людей у всіх регіонах України для захисту інтересів народу.

Про це Юлія Тимошенко наголосила на брифінгу за результатами роботи Погоджувальної ради керівників парламентських груп та комітетів.

«Знищуючи доходи людей, знищуючи економіку України, влада вбиває малий та середній клас України. Ми будемо об’єднувати людей України по всій країні для свого захисту», – заявила голова фракції «Батьківщина».

Яскравим прикладом свідомого знищення економіки політик вважає «корупційну тарифну політику влади», яка є руйнівною «для родинних бюджетів», але працює на збагачення олігархів. На її переконання, ці тарифи виступають «одним з інструментів перерозподілу фінансових ресурсів України та українських родин».

Політик зазначила, що «частина бюджету – 70 млрд гривень – виводиться  тими, хто монопольно торгує електроенергією і газом, і це знекровлює нашу державу».

Юлія Тимошенко також нагадала, що 2,5 роки провладні фракції блокують питання створення тимчасової слідчої комісії ВР щодо дослідження комунальних тарифів, на чому наполягала «Батьківщина». А також блокується ухвалення всіх рішень, які б вирішили «тарифне питання».

З огляду на це, «прийшов час своє слово сказати людям», – заявила лідер «Батьківщини».

«Ми будемо організовувати людей на мирний, конституційний, але наполегливий опір. Ми більше не будемо за цим знущанням над людьми спостерігати спокійно», – додала вона.

Політик упевнена, що «усі негаразди України – це штучно створені проблеми, які є неприродними для України».

«В України є ресурси, є гроші, є можливості, але, на жаль, країною управляють люди, метою яких є ліквідація української держави», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова