Іван Крулько: Змінами до бюджету на 2021 рік має бути вирішене питання субсидій і покрита різниця у тарифах

«Батьківщина» вимагає передбачити змінами до бюджету на 2021 рік 24,9 мільярда гривень на субсидії та 10 мільярдів – на покриття різниці у тарифах.  

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Бюджетного комітету, народний депутат Іван Крулько під час розгляду у першому читанні законопроєкту №6052.

За його словами, «Батьківщина» не буде підтримувати цей законопроєкт у другому читанні, якщо вимоги фракції не будуть виконані.

«Ми вважаємо, що 12 мільярдів гривень, передбачених змінами до бюджету на 2021 рік, недостатньо при тарифах, за яких люди не знають, як пережити зиму, коли собівартість українського газу складає 1 гривню за кубометр, а людям його продають по 8 гривень, а містам і бізнесу по 24 гривні!» – зауважив Іван Крулько.

«Подумайте про те, що якщо українські мери не зможуть оплатити борги за комуналку, за що вони будуть надавати послуги населенню? Тому віддайте 10 мільярдів гривень з видатків – на покриття різниці тарифів і покрийте повністю потребу у субсидіях. Давайте кошти від перевиконання бюджету віддамо людям», – закликав сесійну залу народний депутат.

Іван Крулько також нагадав, що питання тарифів і нестачі субсидій у бюджеті ще на початку сесії, на першій погоджувальній раді, порушила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Але замість того, щоб розглянути законопроєкт «Батьківщини», який першим зареєстрували на цій сесії, взяли до розгляду законопроєкт від провладної партії. Це не проблема! Хочете брати собі погони – беріть. Але знайте, що якби не було чіткої позиції фракції «Батьківщина» і Юлії Тимошенко, не було б і 12 мільярдів гривень у цьому проєкті на субсидії для українського населення», – резюмував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова