Іван Крулько: Людей найбільше непокоять питання високих цін і тарифів

Те, що сьогодні питання тарифів і як вижити, турбує українців більше, аніж питання війни, свідчить про згубну політику нинішньої влади, яка веде до погіршення рівня життя людей.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на ІСТV.

«Українцям зараз дуже тяжко, і можна наводити мільйон цифр та аргументів, але коли у пенсіонерів мінімальна пенсія 2 тисячі гривень, то їм не до розповідей, як добре живеться за цієї влади», –  зауважив Іван Крулько.

Парламентарій у прямому ефірі поставив кілька запитань прем’єр-міністру України та наголосив, що НАК «Нафтогаз» провалив опалювальний сезон і не закупив достатніх обсягів газу, що наразі створює проблеми для українців.

«Чому НАК «Нафтогаз» провалив підготовку до опалювального сезону і не закупив достатніх обсягів газу у підземні газосховища, щоб безпечно пройти зиму і будь-які пікові морози? Адже, за даними колишнього керівника «Нафтогазу» Коболєва, весною на рахунках підприємства було 2 мільярди доларів. Навесні газ коштував 200 доларів за тисячу кубометрів, зараз ціна 1700 і аж до 2000 доларів, тобто у 8-10 разів більша. Україна могла закачати за 2 мільярди доларів 10 мільярдів кубів газу по 200 доларів і почувати себе абсолютно спокійно і ще й на цьому заробити, продавши надлишок. Чому цього не було зроблено? Ми маємо газосховище місткістю 38 мільярдів кубів газу!» – нагадав Іван Крулько.

«І друге. Чому людям продають газ українського видобутку по 8 гривень за куб, а школам, лікарням і всій бюджетній сфері – по 13 гривень, якщо його собівартість 1 гривня за куб, за даними колишнього виконавчого директора «Нафтогазу» Ватерландера? Чому така несправедливість і звідки взялась така націнка?» –  додав він.

Критично Іван Крулько оцінив і закон № 5600, який підписав президент і який вводить чимало додаткових податків для українців: «Приміром, чи справедливо оподатковувати на 18% селян-одноосібників, які продають на базарі вирощену городину на понад 72 тисячі гривень. Чи справедливо це по відношенню до людей, заради яких влада має працювати?» – риторично підсумував нардеп.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова