Влада робить все, щоб затягнути або зірвати «тарифні» справи, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко звинуватила представників владних структур у затягуванні судового процесу у її справі проти НКРЕКП.

Про це лідер «Батьківщини» заявила за підсумком судового засідання у справі за її позовом.

«Представники уряду, НКРЕКП єдине, що сьогодні робили, – це чіплялись за кожну літеру процесуального законодавства. Тобто робили все можливе для затягування процесу. Вони не хочуть розгляду справи по суті про те, що людям були незаконно встановлені завищені тарифи на тепло і гарячу воду. Вони просто шукають зачіпки в законі, щоб відкласти або затягнути розгляд справи. Ось так сьогодні виглядає обличчя Гройсмана в суді», – зазначила Тимошенко.

Водночас лідер «Батьківщини» подякувала суддям, які розглядають справу, за те, що вони не дозволили представникам влади зірвати процес, надавши право обом сторонам – позивачам та відповідачам – висловити свою позицію.

_APM2205

«Жодного аргументу влада не навела на спростування наших чітких правових позицій», – обурилась політик.

Юлія Тимошенко також повідомила, що суд дав представникам влади ще два тижні для підготовки додаткових доказів та аргументації. Згідно з рішенням суду, наступне засідання відбудеться 21 жовтня о 14:00.

«Я чомусь вірю, що судді, які сьогодні відчувають страшний тягар українського народу, бачать правову позицію нашої команди, мають всі підстави для скасування постанови про підвищення тарифів на гарячу воду і центральне опалення», –  зазначила політик.

_APM2195

Лідер «Батьківщини» також закликала Президента України Петра Порошенка втрутитись у ситуацію і стати на бік простих людей.

«Пане Президенте, Вам достатньо підняти трубку і дати команду вашому другу і кишеньковому прем’єр-міністру скасувати постанову про підвищення ціни на газ. Так само у вас є всі можливості сказати своєму бізнес-менеджеру з НКРЕКП скасувати незаконну постанову про підвищення тарифів на опалення», – наголосила Юлія Тимошенко.

Як відомо, «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

У іншому позові – проти уряду Володимира Гройсмана – Юлія Тимошенко вимагає скасувати постанову, якою Кабінет міністрів відмінив так звані соціальні норми споживання газу і встановив єдину ціну на газ.

Тексти позовів Юлії Тимошенко можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Більше фото – у фотогалереї з судового засідання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова