Юлія Тимошенко: Влада намагається знищити «Батьківщину», щоб не допустити опонентів на вибори

Нинішня влада намагається знищити команду «Батьківщини» і здійснює системні репресії проти членів партії. Мета – не допустити лідера політичної сили на вибори.

Про це Голова партії Юлія Тимошенко заявила під час прямого ефіру на телеканалі «NewsOne».

«Мені відомо, що президент Порошенко зібрав нараду із представниками силових органів, щоб знищити нашу команду і мене особисто. Президент вимагав негайного внесення подання до Верховної Ради України на зняття з мене депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності за те, що я начебто незаконно перетнула державний кордон України. Таким чином президент хоче не допустити мене на президентські вибори», – сказала вона.

У зв’язку з цим парламентар звернулася до глави держави: «Пане президенте, хочу сказати, що я напишу власною рукою заяву про зняття з мене недоторканності. Адже я не боялась суду Януковича, і я не боюсь Порошенка і його репресій. Серце моє чисте перед народом і Богом, а їхні репресії не спрацюють».

Окрім того, лідер «Батьківщини» наполягає на тому, що інформація про незаконний перетин державного кордону не відповідає дійсності, а влада намагається маніпулювати фактами і суспільною думкою.

Юлія Тимошенко також наголосила, що сьогодні олігархічні клани на чолі з президентом Петром Порошенком знищують всі демократичні проєворпейські опозиційні сили.

За її словами, тривають обшуки серед регіональних організацій партії «Батьківщина» і безпосередньо у партійців.

«У значної кількості наших активістів проходять обшуки і проти них відкрито кримінальні справи. Наприклад, сьогодні тривають обшуки у Костянтина Бондарєва, у якого фактично перерили офіс і будинок», – сказала вона.

Політик переконана, що насправді обшуки проводять з метою тиску на «Батьківщину», адже, «будучи головою обласної партійної організації, Костянтин Бондарєв разом із партійною командою в обласній раді провів рішення про звернення до Верховної Ради України і президента ухвалити Закон про імпічмент глави держави. Після цього проти нього почався терор».

Юлія Тимошенко пообіцяла, що попри системний тиск влади і репресії, її політична сила наполягатиме на своїх ініціативах і надалі робити кроки на захист інтересів громадян.

Як уже повідомлялося, у середу, 13 вересня, близько 30 невідомих осіб у камуфляжній формі з нашивками «СБУ» вдерлися до будинку голови Київської обласної партійної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва під Вишгородом.

Окрім того, співробітники військової прокуратури проводили обшуки у квартирі члена фракції «Батьківщина» у Київраді Олександра Березнікова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова