Невідомі вдерлися до будинку голови Київської обласної організації «Батьківщини» (ВІДЕО)

У середу, 13 вересня, близько 30 невідомих осіб у камуфляжній формі з нашивками «СБУ» вдерлися до будинку голови Київської обласної партійної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва під Вишгородом.

Група осіб не представилася і заблокувала в’їзд на територію, де розташований будинок, не давши зайти до приміщення навіть його господарю.

Згодом Костянтина Бондарєва таки запустили всередину, але прохід адвокатам заблокований.

На місце події прибув народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко. На його вимогу показати документи люди в масках не відреагували. Після протизаконного жорсткого фізичного блокування з боку цих невідомих Власенку таки вдалося потрапити за ворота.

За його словами, зараз у будинку триває обшук із грубим порушенням законодавства, оскільки на місці події не присутні адвокати Бондарєва. Сергію Власенку вдалося з’ясувати, що обшук здійснюють представники ГУ СБУ у Києві та Київській області.

«Зазначу, що це вже другий обшук у голови Київської обласної організації за три дні! Чинна влада діє абсолютно так само, як діяв режим Януковича: свавільно, зухвало і незаконно», – заявив у короткому коментарі з місця подій Сергій Власенко.

У партії пов’язують черговий свавільний обшук у Костянтина Бондарєва з тиском на опозицію та, зокрема, останніми рішеннями Київської обласної ради, яку очолює представник «Батьківщини» Ганна Старикова.

«Ми однозначно трактуємо сьогоднішні події як помсту за опозиційну діяльність партії в цілому та за останні резонансні рішення облради. Нагадаю, йдеться про звернення до парламенту з проханням врегулювати правові підстави імпічменту Президента України, а також про визнання роботи Київської обласної держадміністрації незадовільною через вкрай низький рівень виконання бюджету. Ми і надалі будемо контролювати діяльність влади, попри силовий тиск, який чиниться на мене і моїх колег», – заявила на місці події Ганна Старикова.

Партія «Батьківщина» звертається до СБУ з проханням прояснити ситуацію.

«Усе, що в ці хвилини відбувається під Вишгородом, ще раз доводить, що режим Порошенка у боротьбі з політичними опонентами нічим не відрізняється від попередніх режимів. Це ганьба для держави і сором для силовиків!» – йдеться в заяві «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова