Юлія Тимошенко вимагає розслідувати урядову оборудку щодо виділення олігархам 1,2 млрд грн з «Ощадбанку»

Лідер «Батьківщини» виступила з відкритим зверненням до НАБУ, Антикорупційного та Генерального прокурорів, у якому вимагає негайного розслідувати виділення урядом Володимира Гройсмана 1,2 млрд грн з «Ощадбанку» для кредитування олігархів через енергоринок.

Про це Юлія Тимошенко заявила журналістам на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Лідер «Батьківщини» пояснила: «Це стосується постанови, яку видав уряд Гройсмана минулого тижня, де олігархам, які мають теплові генеруючі енергокомпанії, виділено 1,2 млрд грн державних грошей з «Ощадбанку» з метою надати цим олігархам кредит через енергоринок».

Політик висловила обурення тим, що рішенням Кабміну «олігархи, які заборгували енергоринку 17 млрд грн, забирають з нього ще 1,2 млрд грн».

«Я звертаюсь з вимогою негайно розслідувати цю корупційну оборудку, яка є доповненням до тарифу на електроенергію, що називається «Роттердам+», а тепер це буде «Роттердам два плюси». Це корумпована схема, яка сьогодні не розслідується», — обурено наголосила Голова фракції.

Юлія Тимошенко також розповіла, що найближчими днями депутати «Батьківщини» планують подати до Національної агенції боротьби з корупцією звернення щодо дій прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із «забезпечення кланів олігархії державними коштами «Ощадбанку» замість того, щоб повертати заборгованість, яка є у банківської системи перед людьми».

Політик наголосила, що ця корупційна оборудка з державними грошима також потягне за собою збільшення тарифів на електроенергію для людей.

«Цей приклад ілюструє повністю кланово-олігархічний стан політики урядування, управління країною сьогодні, а також споживання кланами державних ресурсів», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова