Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

Події, що останніми днями відбулися в Луцьку та на Полтавщині, – це привід для людей задуматися не лише над ситуацією в країні, а й над тим, які дії влада намагається приховати в їхній «інформаційній тіні».

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne.

Зокрема, Юлія Тимошенко, звернула увагу, що саме в цей час влада ще більше затягнула на шиї країни борговий зашморг.

«Дуже добре, що ні в Луцьку, ні в Полтаві під час надзвичайних подій не постраждала жодна людина. Але не можна пропустити повз увагу, що під час полтавських подій, прем’єр-міністр здійснив візит до Брюсселя, щоб позичити більше мільярда євро», – зазначила лідер «Батьківщини».

Попри переможні реляції, обурилася Юлія Тимошенко, людей так і не сповістили, на яких умовах видали такі кошти, і на які вимоги погодилася влада від імені країни.

«Нам дають гроші й вимагають, щоб та комісія, яка призначатиме Вищу раду правосуддя, була створена з іноземців. Але ж чия тоді буде судова система, хіба вона буде працювати за законами України? Чи це буде просто приватизація судової системи зовнішніми структурами, які нам це нав’язують?», – зауважила Голова партії.

Юлія Тимошенко застерегла, що ще однією з вимог є створення іноземних наглядових рад у десяти найбільших державних підприємствах. Відомо також, зазначила лідер «Батьківщини», що від України прямо вимагають не ухвалювати закон про захист вітчизняних виробників.

«Фактично за ці гроші нам пропонують здати пів країни», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Мені дуже шкода, що люди, які прийшли зараз до влади, не мають розуміння, як управляти країною, які в ній потрібно робити перетворення, політичної волі, необхідної, щоб навести лад у державі і захистити українців, по суті віддають країну в управління міжнародним спекулянтам, і ще беруть непідсильні боргові зобов’язання та обіцяють виконувати вимоги, несумісні з самостійним економічним життям. Нам треба це зупинити. Українці можуть дати собі раду. І завдання держави – підтримати своїх співгромадян, свою економіку. Зрештою, саме так роблять у своїх країнах самі європейці. І нам треба ставати європейцями», – вважає Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова