Юлія Тимошенко вимагає перенести розгляд законопроектів з деофшоризації у фінансовий комітет

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вимагає від керівництва парламенту перенести в інший комітет законопроекти про деофшоризацію, розгляд яких заблоковано бізнес-партнером президента Петра Порошенка.

Про це політик заявила на Погоджувальній раді лідерів фракцій та комітетів Верховної Ради.

«На фоні того, що людей позбавляють останнього, у нас не розглядається два законопроекти про деофшоризацію. Ці проекти, які внесла «Батьківщина», доручено розглянути бізнес-партнеру Петра Порошенка, який має конфлікт інтересів щодо офшорів, пані Южаніній», – наголосила лідер фракції.

У зв’язку з цим Тимошенко наполягає: «Прошу публічно у спікера парламенту змінити Комітет з розгляду цих законопроектів – з податкового на фінансовий, тому що їх розгляд заблоковано!»

Нагадаємо, раніше лідер фракції «Батьківщина» заявила про те, що питання деофшоризації України блокують бізнес-партнери Президента України з двох парламентських фракцій БПП та «Народного фронту», які ведуть свій бізнес через офшори.

Юлія Тимошенко також переконана, що  українські бізнес-клани гальмують процес деофшоризації країни та чинять перепони на шляху ухвалення законопроектів «Батьківщини» №№4380 та 4381 , які пропонують введення прямої заборони на офшорну діяльність компаній та суттєве зменшення податків для бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова