Юлія Тимошенко: Треба негайно підвищувати пенсії

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко критикує владу за заморожені пенсії та наполягає на їх підвищенні.

Про це вона заявила журналістам на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Сьогодні треба порушувати питання про підвищення пенсій, оскільки за рахунок інфляції, емісії, яку робить НБУ і яка  є недопустимою, ціни на продукти та послуги сягають максимально рекордних планок! Над людьми просто знущаються!» – обурено наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, «уряд пишається перевиконанням бюджету та перевиконанням доходів Пенсійного фонду».

«Ви розумієте: це відбувається за рахунок того, що в людей забрали останнє. І ці надперерахування в бюджет використовуються, аби проводити корупційні оборудки, а не для людей?» – звернулася до присутніх лідер «Батьківщини».

Вона пояснила, що це відбувається через те, що «президент, прем’єр Гройсман та депутати, які спираються на Арсенія Яценюка в парламенті, не звертають уваги на народ, а відстоюють інтереси кланів».

Юлія Тимошенко також звернула увагу на те, що так звана «мінімальна зарплата в 3200 грн» призвела до перекосів в оплачуванні праці високо- та низькокваліфікованих працівників, а також до скорочення працівників бюджетної сфери та масового закриття малих підприємств.

«Обман уряду сьогодні став очевидним!» – підсумувала лідер партії.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: Настав час ставити питання про відставку уряду Гройсмана

«Батьківщина» вимагає оприлюднення поіменного списку депутатів коаліції

Юлія Тимошенко: Ми маємо чітко заявити світу про війну Росії проти України

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова