Юлія Тимошенко: Тарифна політика влади перетворює на жебраків і людей, і державу

Фракція «Батьківщина» вимагає, аби ціни на газ і тарифи на житлово-комунальні послуги були рентабельними, окупними та підйомними для людей.

Про це заявила лідер«Батьківщини» Юлія Тимошенко журналістам в кулуарах Верховної Ради.

За її словами, тарифна політика, яка перетворює людей на жебраків і руйнує економіку, – це злочин нинішньої влади.

«Ми два роки шукали компроміси з урядом у тарифних питаннях, просили владу, благали парламент… Та зараз треба ставити питання жорстко», – наголосила політик.

За її словами, фракція вимагає ухвалити три законопроекти, які повертають ціни на український газ до абсолютно рентабельного і окупного рівня.

«На український газ уряд поставив ціну 285 дол. США за тис. кубометрів. Це у той час, коли собівартість видобутку українського газу  складає 15-18 дол. США за тис. куб. метрів», – обурилась Юлія Тимошенко.

Вона пояснила, що багаторазове збільшення ціни на газ не має відношення до вимог МВФ, а спричинено бажанням влади на людях заробити «корупційні гроші».

«Порахуйте, у скільки разів уряд піднімає ціну для українців абсолютно необґрунтовано. І потім вони витрачають ці нечесно зароблені гроші на мегакорупцію в НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укргазвидобування». Саме через тарифи забирають все, що мають люди. Така тарифна політика, яка забирає останні доходи людей, не тільки робить їх жебраками, а й руйнує економіку держави», – вважає депутат.

Лідер «Батьківщини» пояснила, що економіка страждає неасамперед через те, що через надвисокі тарифи «знищений головний інвестор – громадянин», який після сплати комунальних послуг не може собі дозволити купувати вироблені в Україні продукти, тобто вкладати в національну економіку.

«Українці не мають грошей на придбання продуктів харчування, ліків, предметів побуту, оскільки їх забрали через тарифи. Саме через це руйнується малий та середній бізнес, втрачаються доходи до держбюджету. Цей ланцюжок треба розірвати. Люди, які  сьогодні обіймають посади в уряді, банально не мають вищої освіти. Вони навіть не знають, що роблять. Вони маріонетки, якими управляють клани. А нам потрібно поставити все на свої місця», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, учора фракція «Батьківщина» заявила про початок безстрокового блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти, спрямовані на боротьбу з тарифним геноцидом.

За словами лідера фракції Юлії Тимошенко, «блокування  буде безстроковим, і поки не буде вирішене питання щодо зменшення тарифів, ми не розблокуємо Верховну Раду».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова