Заява фракції «Батьківщина» щодо блокування Верховної Ради

1 липня цього року стало черговим чорним днем в українській історії. З цього дня влада знову удвічі підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги.

За  останні два роки ціна на газ для населення зросла у 9,5 разів. Тарифи на опалення та гарячу воду – більше, ніж вп’ятеро, електроенергія – втричі. За цей же час реальні доходи українців завдяки діяльності двох урядів зменшилися втричі. Дві третини українців уже не можуть оплачувати комунальні рахунки і вимушені благати про державну підтримку. Та найстрашніше, що вже другий уряд поспіль називає цю політику не знищенням українців, а початком реформ.

Але давайте говорити правду: це – плановий геноцид українського народу. Тарифний геноцид!

Фракція «Батьківщина» наполегливо і послідовно бореться за справедливі і посильні тарифи на житлово-комунальні послуги для людей. Ми подали десятки законопроектів і судових позовів. Але досі усі вони залишалися без розгляду.

Олігархічна парламентська більшість ухвалює лише ті закони, що допомагають персональному збагаченню її членів та призводять до зубожіння людей.

Саме тому, вичерпавши усі можливості вплинути на ситуацію, фракція «Батьківщина» розпочинає безстрокове блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти, спрямовані на боротьбу з тарифним геноцидом.

_APM0442

Наш «тарифний пакет» складається з чотирьох законодавчих ініціатив:

  1. Законопроект № 3216 щодо спрямування усього газу українського видобутку на потреби українського населення. Цей закон дозволить відразу зменшити тарифи у кілька разів.
  2. Законопроект № 4317 щодо зниження розміру рентних платежів для державних газовидобувних підприємств, внаслідок чого зменшиться собівартість газу власного видобутку. Зараз державні компанії платять більшу ренту, ніж приватні!
  3. Законопроект № 2832 щодо забезпечення всіх побутових споживачів газу лічильниками, встановлення прозорих, економічно обґрунтованих тарифів та справедливих нормативів споживання послуг.
  4. Проект постанови № 2597 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка має довести необґрунтованість чинних тарифів та встановити факти корупції в ПАТ «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України».

Фракція «Батьківщина» переконана, що єдине завдання влади – працювати заради того, щоб добробут українців зростав. Влада, діяльність якої не підпорядкована цій меті, не потрібна людям.

_APM0326

Ми зробимо все можливе, щоб примусити владу виконувати свій головний обов’язок – працювати для людей.

Тому блокуватимемо роботу Верховної Ради доти, доки парламентарі не почнуть ухвалювати необхідні для країни закони, доки наші вимоги зменшити тарифи не будуть виконані.

Ні – тарифному геноциду! Так – справедливим тарифам!

_APM0257

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова