Юлія Тимошенко: Поки не будуть зменшені тарифи, ми не розблокуємо Верховну Раду

Фракція «Батьківщина» та демократична опозиція в парламенті оголосила безстрокове блокування парламентської трибуни, вимагаючи негайного ухвалення всіх рішень для зниження тарифів.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу у парламенті.

«Блокування  буде безстроковим. Поки не буде вирішене питання щодо зменшення тарифів, ми не розблокуємо Верховну Раду», – наголосила вона.

Депутат також зазначила, що фракція вимагаємо чітких і результативних дій щодо зниження ціни на газ для людей та зниження тарифів загалом.

«Підвищення цін на газ майже в дев’ять разів, підвищення цін на тепло в 10,6 разів, на гарячу воду, на електроенергію – це план, через який з кишень людей забирають останні копійки і віддають олігархам. Ми маємо це зупинити і добитися того, щоб українці отримували газ власного видобутку, як це робилось протягом 24 років незалежності. За ціною, яка приносила прибутки українським газовидобувним підприємствам і була посильною для людей», – пояснила Тимошенко.

На переконання політика, сьогодні так звані «проєвропейські» і «демократичні» сили, що прийшли до влади, використовують Україну як акціонерне товариство закритого типу і наживаються на бідності простих людей, доводять до повного зубожіння українські родини.

Юлія Тимошенко також вимагає показати список із підписами всіх депутатів, що входять до складу парламентської більшості.

«Ми хочемо надрукувати ці списки, щоб країна побачила хто несе відповідальність за політику знищення України. Ми стверджуємо, що реальної коаліції немає, тому ні суспільству, ні демократичній опозиції в парламенті не показують списики депутатів, які начебто утворюють коаліцію»,  – зазначила депутат.

Окрім того, за словами лідера «Батьківщини», фракція вимагає негайного створення Тимчасової слідчої комісії ВРУ для розслідування незаконної ціни на газ та завищених тарифів,  а також провести перевірку НАК «Нафтогаз», ПАТ «Украгазвидобування» та корупційних дій урядів Яценюка і Гройсмана.

За її словами, для створення такої ТСК потрібно 150 голосів, тож комісію можна було давно створити. Та питання про створення такої ТСК свідомо не виносять на голосування, як і законопроекти, ухвалення яких дозволить знизити ціну на газ та тарифи.

За обставин, коли народ доведений до краю, «Батьківщина» також вимагає скасування депутатських канікул. «Нехай депутати працюють на людей, але вже під тиском демократичної опозиції», – наголосила лідер фракції, додавши, що  відповідний проект постанови вже зареєстровано у Верховній Раді.

Нагадаємо, сьогодні фракція «Батьківщини» заявила про початок безстрокового блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти, спрямовані на боротьбу з тарифним геноцидом.

Разом з іншими опозиційними фракціями «Батьківщина» наголошує, що блокуватимемо роботу Верховної Ради доти, доки парламентарі не почнуть ухвалювати необхідні для країни закони, доки вимоги про зменшення тарифів не будуть виконані.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова