Юлія Тимошенко представила Україну на Саміті ЄНП

У середу Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виступила з промовою щодо ситуації в Україні на Саміті Європейської народної партії у Загребі (Хорватія).

«Сьогодні, після важких, але успішних європейських виборів, ми знову зібралися разом, щоб спільно визначити цілі та пріоритети на майбутнє. Наша мета – почути голос кожної країни заради спільного успіху», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» детально поінформувала присутніх про ситуацію в Україні та наголосила, що в державі вже понад п‘ять років триває війна, яка призвела до численних жертв серед населення, анексії та окупації частини території.

«Україна сьогодні – єдина країна в Європі, на території якої йде війна. Європейська спільнота не може закрити очі на окупацію Донбасу та анексію Криму. Я закликаю вас не припиняти санкції проти Росії до повного відновлення територіальної цілісності України. Тільки разом, нашою спільною європейською родиною, ми можемо зупинити цю війну, але в жодному разі не шляхом капітуляції», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» звернулася з проханням до європейських лідерів та посадовців не допустити нав’язування Україні кроків, які можуть призвести до подальшої руйнації нашого суверенітету й територіальної цілісності під час саміту у Нормандському форматі, який має відбутися 9 грудня.

Юлія Тимошенко стала єдиним українським політиком, яка представляла нашу державу на Саміті ЄНП, де зібралися лідери та топпосадовці ЄС, керівництво ЄНП, європейські топполітики.

Крім того, під час саміту Юлія Тимошенко провела розмову з новообраним Президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Нагадаємо, що 20-21 листопада Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Загребі для  участі у Конгресі та Саміті ЄНП.  

20 листопада під час Конгресу члени ЄНП обрали Дональда Туска Президентом Єврропейської народної партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова