Юлія Тимошенко привітала Дональда Туска з обранням на посаду Президента ЄНП

Під час Конгресу ЄНП у Загребі (Хорватія) Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко особисто привітала Президента Європейської Ради Дональда Туска з обранням Президентом Європейської народної партії.

«Сердечно вітаю Вас, великого друга України, з обранням Президентом Європейської народної партії. Впевнена, що під Вашим професійним керівництвом наша спільна політична родина зможе подолати усі виклики у ці нелегкі часи для Європи», – наголосила Юлія Тимошенко.

«Наша партія вже майже 12 років є членом Європейської народної партії. І ми завжди відчували вашу підтримку, вашу допомогу у складні часи становлення нашої країни. Хотіла наголосити, що дуже приємно було почути під час нашої зустрічі сьогодні, що будучи Президентом ЄНП Ви бачите питання України найбільш пріоритетними. Я Вам за це щиро дякую!» – резюмувала лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, що 20-21 листопада Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Загребі для участі у Конгресі та Саміті ЄНП.

У ході поїздки лідер партії провела зустрічі з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та з Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ганом.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова