Юлія Тимошенко виступить на Конгресі та Саміті ЄНП

20-21 листопада Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у Конгресі та Саміті Європейської народної партії у Загребі (Хорватія), де виступить з промовами щодо ситуації в Україні.

Крім того, заплановано ряд двосторонніх зустрічей з європейськими лідерами та політиками. Разом з Юлією Тимошенко у Конгресі братиме участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря.

Конгрес у Загребі стане першим зібранням всієї родини ЄНП після європейських виборів 2019 року. Тоді партія зберегла своє місце найбільшої групи в Європейському парламенті та президентську посаду в Європейській комісії, на яку призначено Урсулу фон дер Ляєн. Планується, що делегати Конгресу оберуть нове керівництво ЄНП.

У заході візьмуть участь: новообрана Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, чинний Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, Президент Європейської Ради Дональд Туск, Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, Прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов, Президент республіки Кіпр Нікос Анастасіадіс, Президент Румунії Клаус Вернер Йоганніс, Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс, інші європейські лідери, політики, експерти та журналісти.

Нагадаємо, що Європейська народна партія є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 84 партії та партнери з 43-х країн, Президент Європейської комісії та Президент Європейської Ради, 10 голів країн-членів ЄС та 4 голови країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської комісії. ЄНП має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова