Юлія Тимошенко: Долю сільськогосподарської землі може вирішити лише народ

Тільки народ України може вирішувати долю землі сільськогосподарського призначення.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила на зборах ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, які проходять у Києві.

«Ви є повноважними послами від народу України, щоб вирішувати одне з найважливіших питань нашого життя: що буде з нашою українською землею», – сказала вона, звертаючись до понад двох тисяч учасників зібрання, які представляють усі регіони України.

Лідер «Батьківщини» пригадала слова американського економіста 19 століття Генрі Джорджа: «Якщо відібрати в народу землю – цей злочин триватиме вічно і буде злочином для кожного нового покоління, для кожного нового року, для кожного нового дня».

«Земля – це товар, який більше не виробляється, це те, що дав Господь. І тільки мудрість нашої нації дасть можливість розпорядитися цим статком», – наголосила Голова партії.

Учасники зборів одностайно підтримали заклик Юлії Тимошенко стати на захист української землі і зробити усе можливе, аби зібрати «три мільйони, шість мільйонів, навіть десять мільйонів підписів» за проведення референдуму.

Лідер «Батьківщини» висловила впевненість, що народ скаже «ні» продажу землі.

У зв’язку з цим вона розповіла про результати опитування, яке провів один з телеканалів, згідно з яким 94% громадян збираються піти на Всеукраїнський референдум з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Ось як налаштований народ!» – звернула увагу політик.

Юлія Тимошенко нагадала, що «заради звільнення землі від українців» влада проводить руйнівну для фермерства політику: скасувала пільгове оподаткування, позбавила доступних кредитів, проводить під виглядом так званої децентралізації знищення малих сіл і не спроможна запропонувати ефективну державну стратегію розвитку фермерства, що треба було б зробити «головною стратегією розвитку нашої держави».

«Війна за землю йде десятиліттями. Йде жахлива боротьба проти селян і проти фермерів. І цю війну ми бачимо щодня! І зараз вона досягла логічного завершення: усе, що відібрала земельна мафія «непосильною працею», вона хоче узаконити, ухваливши закон про розпродаж сільськогосподарської землі!» – обурено сказала екс-прем’єр-міністр.

З огляду на це, Юлія Тимошенко упевнена в необхідності негайного проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Наше завдання – захистити землю як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна боротьба за землю», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Як відомо, ініціаторами зборів щодо ініціативи проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі, окрім партії «Батьківщина» стала Асоціація фермерів та приватних землевласників України.

Фотогалерею із заходу можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова