У Києві розпочалися збори ініціативної групи з організації референдуму про заборону продажу землі (оновлено)

У Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України (колишній Жовтневий палац) розпочалися збори ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

У зборах беруть участь лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, заступник голови ЦВК Жанна-Усенко Чорна, голова Асоціації фермерів Іван Томич, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, народні депутати, політики.

Розпочинаючи збори, народний депутат, перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко зазначив, що це єдині збори, які чітко прописані в законі про всеукраїнський референдум.

11

«Ми зібралися, щоб захистити українську землю», – заявив він.

Кириленко також наголосив, що основна мета всіх, хто сьогодні бере участь у зборах, – добитися продовження мораторію на продаж землі.

За словами заступника Голови партії, «Батьківщина» зареєструвала відповідний законопроект за авторством Юлії Тимошенко, який передбачає, що землю у селян може купувати тільки держава або спеціально уповноважений державний орган.

111Іван Кириленко висловив переконання, що Україна має вивчати досвід розвинений європейських країн, зокрема Швейцарії, де з кожного питання влада радиться з народом і майже щотижня проводять референдуми. «Тому так вони  і живуть – спокійно і багато, без бунтів, без акцій непокори».

«Конституція говорить: «Земля – власність українського народу! Прийшла пора запитати в  українського народу: а як він до цього відноситься? Яка думка основного носія влади в Україні?» – зауважив політик.

За його Івана Кириленка, сьогодні на зібранні зареєструвалося підписами із зазначенням повних біографічних даних, 2352 учасники.

Він також повідомив, що під час зборів буде проголошено, як саме звучаме питання в бюлетені на референдумі.

12

Головою зборів ініціативної групи обрано Сергія Митрофанського, лідера ГО «Батьківщина Молода».

Як відомо, «Батьківщина» об’єднавшись з Асоціацією фермерів, які категорично проти продажу сільськогосподарської землі, розпочала підготовку до Всеукраїнського референдуму, щоб почути думку людей з цього питання.

тимошенко

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила переконання,  що президент Петро Порошенко не може самостійно вирішувати питання продажу землі, не порадившись з народом, і має усі повноваження для того, щоб своїм указом оголосити Всеукраїнський референдум щодо земельного питання.

Фотогалерею із заходу можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова