Володимир Бондаренко: Якість доріг – питання іміджу України

Для України якість наших доріг – питання не другорядне, а їх стан змушує повернутися до базових речей, пов’язаних з вибором самої концепції їх будівництва.

Нинішня практика проектування та будівництва доріг в асфальтобітумному виконанні, на мій погляд, помилкова, адже нафтопродукти – це пряма прив’язка до Росії з її необмеженими нафтовими ресурсами.

Виникає і проблема якості, і довговічності асфальтного покриття та інші проблеми.

Інша справа була б, якби ми використовували власні необмежені можливості при бетонному будівництві таких доріг.

Та головне: для такого будівництва у нас є все – щебінь, метал, цемент, пісок та вода!

Для цього могли б слугувати сотні гранітних кар’єрів, які є в усіх регіонах України. Те ж з металургійними та металопереробними підприємствами Криворіжжя, Полтавщини, Півдня України.

Цементних гігантів у нас також було вдосталь, існувала навіть асоціації величезних цементних заводів під назвою «Хорда». Щоправда, свого часу її «відтиснули» у Миколи Жердицького на користь Французької фірми «Ляфарж».

За це батьки української корупції Кучма та Сергій Тігіпко отримали ордени Почесного легіону Франції. Правда, говорять, що не тільки ордени.

Я впевнений, що після приходу до влади Юлія Тимошенко, яка тонко відчуває такі речі, повернеться до такої потрібної для України концепції, а ми матимемо якісні і довговічні дороги!

Володимир Бондаренко, голова фракції «Батьківщина» в Київраді, Facebook, 23 травня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова