Владислав Бухарєв: Звернувся до керівництва країни з проханням виділити медичні субвенції для Сумщини

На цьому тижні звернувся до керівництва Уряду та Верховної Ради України з депутатськими запитами, а саме:

– щодо необхідності врахування в Державному бюджеті України на 2018 рік цільової медичної субвенції для Сумської області в загальному обсязі 710 млн. грн.;
– щодо необхідності врахування в Державному бюджеті України на 2018 рік коштів для покращення матеріально-технічної бази Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Так, на звернення громади та керівництва Сумщини направив депутатський запит щодо виділення Сумській області цільової субвенції з Державного бюджету в загальному обсязі 710 млн. грн., зокрема 650 млн. грн. – на будівництво КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» за адресою: м.Суми, вул.Ковпака, 18 (ІІІ черга) та 60 млн. грн. – на придбання лінійного прискорювача для ОКЗ «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер» з будівництвом приміщення для його встановлення.

Другий запит, на звернення громадської організації «Спілка ветеранів АТО Сумської області», стосується виділення з державного бюджету додаткових коштів у сумі майже 5 млн. грн. для покращення матеріально-технічної бази Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, в якому щороку отримують лікування понад 4000 ветеранів війни, а з початку проведення антитерористичної операції оздоровлено більше 1800 учасників АТО.

Сподіваюся на швидке та позитивне вирішення керівництвом держави вказаних питань.

 Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 листопада 2017р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова