Владислав Бухарєв: Вода для лебединців

Протягом нинішнього сесійного тижня вирішив звернутися до керівництва держави для того, щоб допомогти своєму рідному Лебедину розв’язати давно назрілі проблеми з водопостачанням.

Адже практичність прислів’я «вода – це життя» мешканці міста останніми роками відчувають як ніколи гостро й боляче.

Тому сьогодні з трибуни Верховної Ради було оголошено два мої депутатські запити до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням виділити Лебедину в Державному бюджеті України на 2018 рік додаткові кошти на загальну суму 8 млн. грн. для розв’язання проблеми водопостачання мікрорайонів міста.

Перший запит стосується будівництва водогону до мікрорайону «Черемушки», на що потрібно 3,5 млн. грн.

Нині існуючі з 30-х років минулого століття можливості водопостачання майже повністю вичерпали свій ресурс.

Другий запит пов’язаний з реалізацією проекту «Будівництво артезіанської свердловини для водозабезпечення міста Лебедина в північно-східній частині міста», на який потрібно 4,5 млн. грн.

Тут проживає третина мешканців багатоквартирних будинків міста, які ніколи не мали цивілізованого доступу до якісної води.
Впровадження даних заходів дасть змогу не тільки осучаснити систему водопостачання міста, а й реально дозволить забезпечити якісною водою більше 2000 лебединців.

Владислав Бухарєвнародний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова