Владислав Бухарєв: Виїзне засідання щодо стану правопорядку на Харківщині

У середу, 1 листопада, взяв участь у виїзному (м. Харків) засіданні Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпчення правоохоронної діяльності.

Під час робочої наради були розглянуті питання щодо стану правопорядку на території Харківської області, виконання правоохоронними органами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Харківської області вимог Конституції та законів України, проблеми та шляхи їх усунення та інші питання.

23119991_1998218503782103_232690072859947823_o

У результаті народні депутати України – члени Комітету спільно з регіональними керівниками органів прокуратури, СБУ, Національної поліції, ДФС, виконавчої влади та місцевого самоврядування напрацювали низку пропозицій, спрямованих на покращення громадського порядку і безпеки громадян в регіоні, а також зниження рівня злочинності в Харківській області.

Зокрема, ухвалені на засіданні Комітету ВРУ рішення передбачають як чіткий перелік законодавчих ініціатив з удосконалення профільного законодавства, так і системні комплексні заходи, що мають на меті зміцнити стан правопорядку на території Харківської області.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 листопада 2017 р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова